Nowy sklep Eskape.pl

Nowy sklep Eskape.pl

Eskape to młoda marka odzieżowa ze świeżym podejściem do odzieży sportowej, tego jak można ją wykonać i co dzięki niej osiągnąć. Cieszymy się, że sport stał się częścią życia wielu z nas i mocno chcemy uczestniczyć w podtrzymywaniu tego zdrowego trendu mającego pozytywny wpływ na wiele, nie tylko fizycznych aspektów naszego istnienia. Oczywiście nawet uprawianie sportu i zdrowy tryb życia nie rozwiąże wszystkich problemów i nie sprawi, że nagle staniemy się zupełnie innymi ludźmi na przykład młodszymi o dwadzieścia lat. Natomiast może pomóc zrozumieć, że to wcale nie jest konieczne. Lepsze samopoczucie, zadowolenie z przekraczania swoich barier, poprawa wyglądu pomoże zaakceptować siebie samego tu i teraz. Dlatego nie boimy się dojrzałości i naturalności bo ona również może być piękna, tylko pozwólmy ją z siebie wydobyć.

W swojej działalności postawiliśmy przede wszystkim na jakość, z tego względu poszukujemy najlepszych rozwiązań potrzebnych do stworzenia naszej odzieży. Jakkolwiek firma działa w Polsce i nasze produkty są produkowane w Polsce to poszukiwanie jakości czasem zmusza do przekraczania granic po to aby wyrób spełniał najwyższe oczekiwania. Dotyczy to przede wszystkim dzianin wykorzystanych do produkcji naszej odzieży. Na miejscu współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami zarówno w dziedzinie modelowania i konstrukcji ubioru jak również wykonawcami projektów.

Sportowy tryb życia wymaga czasem pewnego wsparcia naszego organizmu. Zwłaszcza w sytuacjach kiedy pojawiają się problemy wynikające czy to z fizycznych uwarunkowań osobistych czy to z innych przyczyn. Dlatego chcemy aby nasza odzież nie tylko ładnie wglądała ale również w miarę możliwości wspomagała nasz organizm, dlatego rozpoczęliśmy współpracę ze specjalistą i autorytetem w dziedzinie sportu i fizjoterapii w celu takiego konstruowania odzieży aby spełniała ona również rolę wspomagająco/terapeutyczną. Więcej o tym w zakładce „Escape physioline”.