ESKAPE to producent wysokiej jakości odzieży sportowej. To co nas cechuje to uczciwe podejście do jakości, niebanalne wzornictwo oraz niepowtarzalność. Cieszymy się, że sport już dawno stał się częścią życia wielu z nas i z zapałem uczestniczymy w podtrzymywaniu tego zdrowego trendu mającego pozytywny wpływ na wiele, nie tylko fizycznych aspektów naszego istnienia. Oczywiście nawet intensywne uprawianie sportu i zdrowy tryb życia nie rozwiąże wszystkich problemów i nie sprawi, że nagle staniemy się zupełnie innymi ludźmi, na przykład młodszymi o dwadzieścia lat. Natomiast może pomóc zrozumieć, że to wcale nie jest konieczne. Lepsze samopoczucie, zadowolenie z przekraczania swoich barier, poprawa wyglądu pomoże zaakceptować siebie samego tu i teraz. Dlatego nie boimy się dojrzałości i naturalności bo ona również może być piękna, tylko pozwólmy ją z siebie wydobyć.

W swojej działalności postawiliśmy przede wszystkim na jakość. Z tego względu poszukujemy najlepszych rozwiązań potrzebnych do stworzenia naszej odzieży. Jakkolwiek firma działa przede wszystkim na terenie kraju to poszukiwanie jakości czasem zmusza do przekraczania granic po to aby wyrób spełniał najwyższe oczekiwania. Dotyczy to przede wszystkim tkanin wykorzystanych do produkcji naszej odzieży. Dodatkowo współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami zarówno w dziedzinie modelowania i konstrukcji ubioru jak również wykonawcami projektów.

Sportowy tryb życia wymaga czasem pewnego wsparcia naszego organizmu. Zwłaszcza w sytuacjach kiedy pojawiają się problemy wynikające czy to z fizycznych uwarunkowań osobistych czy to z innych przyczyn. Dlatego chcemy aby nasza odzież nie tylko ładnie wglądała ale również w miarę możliwości wspomagała nasz organizm, dlatego rozpoczęliśmy współpracę ze specjalistą i autorytetem w dziedzinie sportu i fizjoterapii w celu takiego konstruowania odzieży aby spełniała ona również rolę wspomagająco/terapeutyczną. Więcej o tym w zakładce ESKAPE PHYSIOLINE.